Aquabeads - Pudełko błyszczących klejnocików *

Dostępność: Chwilowy brak towaru - Czekamy na dostawę
Cena: 146,42 zł 146.42
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Kod produktu: CZ11260

Opis

Dzięki kolorowym koralikom Aquabeads, od pięknych dzieł dzieli Cię tylko pryśnięcie wodą!

Ukończenie dzieł nie wymaga użycia żelazka.

Możesz używać szablonów wielokrotnie lub bawić się jeszcze lepiej, tworząc swoje własne śliczne wzory, także przestrzenne.

 

ZALETY:

- Koordynacja ruchowa - dzieci precyzyjnie podnoszą koraliki i umieszczają je w określonych miejscach na podkładce do układania. Pozwala im to ćwiczyć koordynację ręka-oko, sprawność manualną i motorykę małą. Korzystanie z aplikatora do koralików przygotowuje dzieci również do trzymania długopisu i pisania.

- Koncentracja - dzieci skupiają się na tworzeniu wzorów, co pobudza obie półkule mózgu i uczy dzieci koncentracji na określonej czynności.

- Kreatywność i wyobraźnia - bujna wyobraźnia i umiejętność fantazjowania to typowe cechy dzieci. Korzystając z zestawów do prac plastycznych Aquabeads, dzieci tworzą własne dzieła z koralików i mogą puścić wodze fantazji.

- Postrzeganie kolorów - każdy zestaw zawiera bogaty wachlarz kolorów. Dzieci łączą je podczas tworzenia wzorów. Pozwala im to poznać świat kolorów i zaznajomić się z poszczególnymi barwami.

- Danie dzieciom poczucie satysfakcji, tworząc wzory samodzielnie, dzieci rozwijają i wzmacniają świadomość własnych umiejętności.

 

JAK SIĘ BAWIĆ AQUABEADS?

1. Wybierz arkusz z szablonami i włóż go do podkładki do układania. Rysunki koralików muszą być dopasowane do wgłębień w podkładce do układania. Szablon pasuje do podkładki tylko wtedy, gdy wkładany jest poprawnie.

2. Ułóż koraliki na podkładce do układania za pomocą aplikatora do koralików lub palcami.

3. Po ułożeniu wszystkich koralików napełnij spryskiwacz wodą i s1pryskaj koraliki kilkakrotnie wodą z odległości około 10 cm. Jeśli koraliki nie zostaną spryskane wystarczającą ilością wody, nie posklejają się.

4. Przechyl lekko podkładkę do układania w stronę papierowego ręcznika, aby ręcznik wchłonął nadmiar wody. Następnie pozostaw wzór do wyschnięcia na co najmniej godzinę.

5. Nie dotykaj koralików, dopóki nie wyschną. Kiedy wszystko wyschnie ostrożnie wyjmij wzór z koralików z podkładki do układania.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Ponad 600 koralików Aquabeads w 11 kolorach

 

WIEK:

- Powyżej 4 lat

 

WYMIARY OPAKOWANIA:

- 32,5 x 24 x 6,7 cm

 

WAGA OPAKOWANIA:

- 780 g

 

UWAGI:

Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

Zawiera małe elementy, które łatwo połknąć lub które mogą dostać się do dróg oddechowych - NIEBEZPIECZEŃSTWO UDUSZENIA.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl