Co kupić koledze na urodziny? Pomysły dla przedszkolaka

Urodziny kilkulatka stanowią świetną okazję do integracji maluchów. Pytanie, co kupić koledze na urodziny pojawia się zarówno przed przyjęciem, organizowanym w domu, jak i w modnym klubiku. Propozycji dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym jest sporo. Spróbujemy prześledzić kilka z nich. Polecane produkty można znaleźć w ofercie sklepu Szczęśliwy Maluszek.

czytaj całość »
Co kupić na chrzest? Przegląd praktycznych pomysłów

Prezenty, wręczane z okazji chrztu, potrafią być prawdziwym wyzwaniem dla gości. Zastanawiając się, co kupić na chrzest, zwykle zaczynamy od ustalenia budżetu, jaki przeznaczymy na upominek. Nie zawsze musi to być pamiątka, coraz częściej sięgamy po inne pomysły. Co można ofiarować w tak uroczystym dniu?

czytaj całość »
Co na roczek dla dziewczynki? Praktyczne prezenty dla młodej damy

Urodziny dziecka to doskonała okazja do zapoznania się z potrzebami naszych pociech. Nawet mało zorientowani w zabawkach bliscy nagle muszą zadać sobie trud poznania tego, co tworzy świat malucha. Zastanawiając się, co na roczek dla dziewczynki będzie odpowiednie, warto brać pod uwagę kilka opcji. W ten sposób upominek można dopasować do założonego budżetu na prezent.

 co-kupić-na-urodziny.jpg

czytaj całość »
Co kupić dziecku na roczek? Przegląd praktycznych prezentów

Pierwsze urodziny to przełomowy moment w życiu każdego malucha. Dziecko przestaje być niemowlakiem, zaczyna również poznawać świat z pozycji stojącej. Początkowo łapie się pomocnej dłoni lub mebli, z czasem korzysta z własnych nóg. Co kupić dziecku na roczek, aby uczcić te wyjątkowe urodziny?

 

czytaj całość »
Bezpieczne płatności z ING Bankiem Śląskim
Bezpieczne płatności z ING Imoje

 Bezpieczne płatności z ING 

 

Jesteśmy partnerem ING Banku Śląskiego. Za pomocą bramki płatniczej 'Imoje' szybko, wygodnie i co najważniejsze - bezpiecznie zapłacisz za zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl